MUDr. Eva Augustíniova

O pani doktorke a liečení

dreva1.jpg

MUDr. Eva Augustínová po vyštudovaní klasickej medicíny na Slovensku atestovala v Prahe. V Afrike pôsobí už 22. rok a zozbierala tu vedomosti o tradičnom spôsobe liečby nielen Afričanov, ale aj starovekých Číňanov, Egypťanov, Indov a Arabov. Tisícročia úspešne používané metódy a fytoterapeutiká dokázala skĺbiť s poznatkami klasickej medicíny, ktorú posunula o výrazný krok vpred.

Liečebná terapia MUDr. Evy Augustínovej je založená na vnímaní organizmu ako celku a na použití výlučne prírodných preparátov, ktoré nezanechávajú žiadne vedľajšie účinky. Stanovenie individuálneho liečebného postupu je možné po zabezpečení dôkladných lekárskych vyšetrení, podložených predchádzajúcimi odbornými diagnózami.

Liečba odbúrava voľné radikály. Na organizmus sa pani doktorka pozerá ako na celok. Celá liečba spočíva v regenerácii tkanív zvýšenou mitochondriálnou aktivitou a zlepšení metabolických procesov stimuláciou hypotalamo-hypofýzového a celého endokrinného systému. Vyživuje bunky, regeneruje ich, dokonca nahrádza novými, čo zvráti degeneráciu celého organizmu. Stručne povedané – po liečbe odoznejú príznaky degenerácie a z nej vyplývajúcich ochorení – pacient vyzdravie a vyzerá a cíti sa mladší. Starší pacient pri pravidelnej liečbe omladne biologicky, napriek tomu, že jeho kalendárny vek sa nemení, až o 15 – 20 rokov. Nebude žiť navždy, ale celkový efekt je udržať jedinca v rámci geneticky daných možností – 120 r. – vo skvelej zdravotnej a mentálnej forme.

Liečba sa precízne administruje – stanovením individuálnej dávky liečiv, intervalov a dĺžky liečby, ktorá sa stanoví u každého pacienta zvlášť – podľa veku, diagnózy, štádia ochorenia, metabolizmu, atď…

Účinok liečby je pomalo nastupujúci – v 1. mesiaci sa nemusí dostaviť, alebo sa prejaví slabo – zvlášť pri ťažších stavoch, kedy sa najčastejšie prejaví v 3. – 4. mesiaci liečby. Liečba nie je jednorázová! Musí sa opakovať aspoň raz do roka a stav organizmu po odchode udržiavať orálnou liečbou. Liečba je bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Je založená na holistickom ponímaní organizmu. Je kombinovaná s detoxikáciou a regeneráciou orgánov, neuralterapiou, proloterapiou, aurikuloterapiou, individuálnou diétou, fytoterapiou, reflexoterapiou, ozonterapiou. Absolvovalo ju u mňa stovky pacientov s výbornými výsledkami.

Liečba pôsobí ako antihistaminikum a antialergikum (liečba alergií a astmy), posilňuje imunitný systém, znižuje excitabilitu priečne pruhovaného svalstva, pôsobí spasmolyticky (liečba vredovej choroby žalúdka a duodena), lipotropicky (liečba hypercholesterolemia, obezity ). Regeneruje epidermis a sliznice a zvráti aj nezvratné procesy kože – tá sa stane čerstvá, hydratovaná, hladká bez vrások a lipofuscinovej hyperpigmentacie (liečba neurodermitis, ichtyosis, ekzémov, sklerodermie, psoriasis, trofickych ulceracii, paradentosis). V 80% dôjde k repigmentácii sivých vlasov na pôvodnú farbu. Lieči alopecie. Pôsobí na CNS ako MAO inhibitor (liečba Parkinsonismu), uvoľňuje endorfíny (liečba depresií), zlepšuje oslabenú pamäť, odstraňuje poruchy koncentrácie a príznaky senility reguláciou metabolizmu mozgových štruktúr. Pomáha liečiť insomniu – nespavosť. Upravuje neurovegetatívne poruchy. Dobré výsledky sa dosahujú u DMO, postapoplektickych stavoch, ALS, SMA, SM. Odstraňuje patologickú agregáciu trombocytov (liečba i prevencia atherosklerózy, infarktu myokardu a trombembólií) a s vazodilatačným efektom predchádza a lieči ischémiu srdca, mozgové príhody, M.Burger, hypertenziu. Stimuluje endokrinný systém stimuláciou hypofýzy – a to bez rizika vytvárania ovariálnych cýst, čo sa využíva pri liečbe sterility, amenorhey, dysmenorhey, klimaktéria, mužskej impotencie. Zvyšuje libido. Zvyšuje spermato a oogenézu, Upravuje estrogény a vaginálnu sekréciu aj po 15 r. menopauzy – obnoví vaginálny epitel o 15 r. pred aktuálnym biologickým vekom. Veľký úspech sa dosiahol v prevencii a liečbe pohybového ústrojenstva – rheumatoidná arthritis, arthrosis, spondilitis, osteoporosis, atď …

Liečba sa môže aplikovať nielen cielene – pri daných ochoreniach – ale aj preventívne už po 35. roku života. Mnohé celebrity ju využívajú aj ako prevenciu a liečbu stárnutia a degeneratívnych ochorení.

Liečba je ambulantná. Možno si tak vychutnať dovolenku v Hurgade na brehoch Červeného mora a súčasne obnoviť svoje zdravie, krásu, vitalitu a zastaviť či úplne odstrániť príznaky chorôb a stárnutia.

PODMIENKY LIEČBY
Liečbu predchádzajú laboratórne vyšetrenia krvi (KO, ALT, AST, kreatinin, urea, kyselina močová, cholesterol, TG, glukoza, Quick test, INR, TSH, T3, T4, serum Fe, Na,K,Mg,Ca), EKG, ktoré umožnia precízny individuálny liečebný postup.

In : http://www.dr-eva-therapy.sk


Baner

gif1.gif

gif2.gif

gif3.gif

gif4.gif

gif5.gif