Nový rok 2014

úspešný Nový rok 2014.

Ďakujeme všetkým dobrým priateľom ktorý

nám pomáhajú.


vianoce2009.JPG

Aby ste zvládli predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, samotné Vianočné sviatky v radosti a pokoji a do nového roka všetko naj naj.

pf_2011


Do nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných okamžikov.


Do Nového roku veľa šťastia, lebo je krásne, veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa lásky, lebo jej je málo a veľa všetkého, čo by za to stálo.


Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku.


Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želám šťastný celý nový rok.

happy-new-years-green-stars1

Krásny a veselý Silvester, do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania.

201

Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky v Novom roku.

fe_we_301

Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane, a lásky tak primerane počas celého roka.

ohn371

Prajem Vám do nového roku to, čo človek najviac potrebuje – zdravie, to, čo márne hľadá – lásku a to, čo mu najviac chýba – peniaze. Všetko naj v roku…2012

vuurwerk1061

Ja som malý vinšovník,zavinšujem ako nik. Šťastie, zdravie rodine, nech všetko zlé pominie.

29

Prajeme Vám šťastný Nový rok,aby ste mali vždy pevný krok.Zdravia, šťastia akurát,
aj lásku Vám chceme priať.Všetko najlepšie v Novom roku!

35

Vinšujem vám Nový rok,aby ste mali šťastný krok,
doma lásku, svornosť,a všetkého hojnosť.

15

Pokračovanie na hlavnú stránku TuBaner

gif1.gif

gif2.gif

gif3.gif

gif4.gif

gif5.gif